O mne


..správne vidíme len srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné ...

 

..už ako malý chlapec som behal po okolitých horách a sledoval meniacu sa krajinu. Dnes sa do prírody vraciam s fotoaparátom v ruke a snažím sa toto fascinujúce prírodné divadlo zachytiť. Občas sa mi podarí v dobrom počasí zachytiť snímok, s ktorým som naozaj spokojný... A možno práve to ma ženie dopredu.. práve preto sa do hôr, k potokom stále vraciam..

V posledných rokoch k potulkám pribudla ďalšia vášeň.. Život mi priniesol štvornohého parťáka Gastona (Flat Coated Retriever). A s ním som začal objavovať úžasný svet psov. Svet plný skvelých ľudí a psiny. Spočiatku, ako laik, som len fascinovane hľadel, čo všetko dokážu ľudia spraviť kvôli svojmu psovi. Psíčkari sú zvláštna sorta ľudí, vydržia kvôli svojim miláčkom vstávať za tmy, nad ránom, cestovať stovky, tisíce kilometrov na výstavy, krytia ..či len tak, na stretko s psími kamarátmi. Našlapať pri venčení desiatky kilometrov, spať so psom na zadnom sedadle auta, váľať sa v blate, v daždi, muži i ženy - na kolenách. Zamiloval som si tie momenty, keď sa mi podarí zachytiť s mojim fotoaparátom súhru psa s "jeho" človekom.

Teší ma spoznávať nových psích ľudí, zachytávať okamihy ich života mojimi očami .. robiť im radosť. Psíčkarina posunula môj fotosvet o kus ďalej a ja som rád, že sa moje fotografie páčia :) Rád by som Vám ponúkol svoje fotoslužby, svojho Gastona už mám totiž blýsknutého zo všetkých strán. Stačí sa ozvať, mailom či telefonicky a určite sa dohovoríme 

 

0908 587 660

 

login